Kamok Military

Баф флісовий, хакі
140

Баф флісовий, хакі

1 in Stock
₴200

Виготовлений зі 100% флісу баф – ідеально підходить для використання військовими, оскільки є надзвичайно теплим та зручним, а також поціновувачами активного відпочинку, як от гірськолижний спорт, туризм, біг, велоспорт тощо

Код#
140140
Країна
Украина
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Виготовлений зі 100% флісу баф – ідеально підходить для використання військовими, оскільки є надзвичайно теплим та зручним, а також поціновувачами активного відпочинку, як от гірськолижний спорт, туризм, біг, велоспорт тощо.
Фліс, як основний матеріал виробу, надає йому певних особливостей, позаяк має низку переваг, а саме:
-  фліс дуже добре утримує тепло і захищає від холодного повітря, що робить його ідеальним матеріалом для виробництва одягу для холодної погоди;
-  фліс забезпечує хорошу вентиляцію, зменшує можливість перегрівання та дозволяє тілу "дихати", забезпечуючи тим самим відмінну терморегуляцію;
-  матеріал надзвичайно легкий та м'який, що забезпечує легкість виробу, не сковує рухів, а також водночас неймовірно приємний на дотик;
-  фліс має властивість не вбирати вологу та навпаки, відштовхує її; 
-  матеріал дуже простий у догляді, витримує багаторазові прання, не змінює колір та не деформується; 
Підсумовуючи, фліс – це надзвичайно функціональний та практичний матеріал, що допомагає захистити користувача від холоду та вологи, зберігаючи при цьому тепло і комфорт. Отож, баф має м'яку та приємну др тіла текстуру, яка забезпечує тепло в холодну пору року. Використовуючи його, ви зможете забути про холод, вітер або інші негоди.
Крій бафа – дуже простий та водночас функціональний, оскільки виконаний у формі труби, що дозволяє йому забезпечувати повну ізоляцію від зовнішніх чинників. Окрім того, баф можна використовувати і як маску, для захисту від вітру і пилу, або ж для захисту особистої ідентичності, наприклад, військових та поліцейських.
Резинка з фіксатором у верхній частині бафа, дозволяє регулювати його розмір відповідно до індивідуальних потреб та забезпечує додаткову герметичність. 
Забарвлення бафа – кольору хакі, який є досить нейтральним та вважається основним камуфляжним кольором, а отож чудово підійде до використання з будь-яким забарвленням військової форми, а також повсякденного одягу.
Загалом, представлений баф – це ідеальний вибір для тих, хто бажає мати у своєму арсеналі якісний і функціональний елемент одягу, оскільки він більш універсальний, легкий, забезпечує ефективний захист від холоду та зручний у використанні, порівняно зі звичайним шарфом. Він є незамінним аксесуаром для активних людей, які прагнуть комфорту, зручності та практичності.

Залишити відгук

Оцінка

Яков 10 вересня 2022, 09:59

Які можуть бути коментарі
річ корисна та зручна
швидко доставили