Kamok Military

Газовий пальник Stenson
503

Газовий пальник Stenson

1 in Stock
₴650

Портативний та легкий газовий пальник Stenson R86807 популярний серед кемперів, туристів та любителів відпочинку на природі. Виготовлена ​​з нержавіючої сталі високої якості, міцна та стійка до високих температур.

Код#
503503
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Портативний та легкий газовий пальник Stenson R86807 є ідеальним вибором для кемпінгу, туризму, відпочинку на природі, а також застосування військовими. Виготовлений пальник з високоякісної нержавіючої сталі, а отож він досить міцний та стійкий до високих температур, що забезпечує довговічність та безпеку використання.
Нержавіюча сталь є матеріалом високої якості, який має безліч переваг в порівнянні з іншими матеріалами. До основних переваг нержавіючої сталі слід віднести її стійкість до корозії, що забезпечує довгий термін служюи виробу, окрім того нержавіюча сталь дуже проста у догляді. Також, нержавіюча сталь не містить шкідливих речовин, що робить її безпечною для здоров'я людей, а окрім того вона є екологічно чистим матеріалом, оскільки може бути перероблена та використана знову без утворення шкідливих відходів. Щодо вигляду, така сталь має гладку та блискучу поверхню, що робить її дуже привабливою та естетичною.
Дана модель пальника має дефлектор у формі лотоса, що забезпечує стабільність полум'я та знижує споживання газу, забезпечуючи тим самим економність використання газу. Окрім того, пальник має вбудовану електричну систему запалювання, а також регулюючий клапан, за допомогою якого можна налаштувати необхідну подачу газу та інтенсивність полум'я.
Представлений газовий пальник також дуже легкий та компактний, що робить його ідеальним для транспортування, оскільки він легко поміщається в рюкзак або сумку. 
Варто також наголосити, що газовий пальник дуже економічний у використанні, оскільки він споживає менше газу, ніж традиційні пальники та водночас дозволяє швидко нагріти воду й приготувати їжу, що робить його дуже зручним для використання в тих випадках, коли потрібна економія часу.
Основні характеристики пальника:
Матеріал –  нержавіюча сталь.
Потужність – 2800 Вт.
Витрата газу – 100 Гц/год.
Вбудована система запалювання.
Діаметр – 9,5/20 см у складеному та відкритому вигляді відповідно.
Розмір –  21*21*9,5 см.
Кількість дефлекторів –  16 шт.
Вага –  600 гр.
Отож, дана модель газового пальника стане надійним помічником за використання у будь-яких умовах, оскільки він має досить гарні характеристики та функціональність, які забезпечують довговічність, ефективність та безпеку використання.

Залишити відгук

Оцінка

Василь 14 лютого 2023, 13:21

Отлічно