Kamok Military

Ліхтар налобний
536

Ліхтар налобний

0 in Stock
₴420

Налобний ліхтар – це вид ліхтаря, який закріплюється на чолі за допомогою спеціального ремінця або гумки, що дозволяє користувачу мати вільні руки, забезпечуючи одночасно потужне та яскраве світло для використання у різних ситуаціях.

Код#
536536
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Налобний ліхтар – це вид ліхтаря, який закріплюється на чолі за допомогою спеціального ремінця або гумки, що дозволяє користувачу мати вільні руки, забезпечуючи одночасно потужне та яскраве світло для використання у різних ситуаціях.
Такий ліхтар дуже зручний у використанні завдяки своїй мобільності та компактності. Він не займає багато місця, легко транспортується та може бути використаний у будь-який час, коли потрібне світло. Налобні ліхтарі також забезпечують можливість налаштування яскравості світла та нахилу світлової головки, що дозволяє користувачу налаштувати світло під конкретну задачу. Отож, такий ліхтар – це найкраще рішення для використання військовими, любителями активного відпочинку, велосипедистів, або ж для домашнього використання під час вимкнення електрики.
Виготовлений ліхтар із високоякісного матеріалу – АБС-пластику, що робить його міцним, витривалим та стійким до різного роду механічних пошкоджень,  тріщин, а також до падінь з невеликої висоти. 
Світлова смуга COB   LED здатна забезпечити природне освітлення великої площі. Також, налобний ліхтар має 3 режими освітлення та користувач може налаштувати його відповідно до своїх потреб. Перший режим – це помірна яскравість освітлення, другий режим – дуже яскраве освітлення та третій режим – стробоскоп.
Ліхтар також оснащений вбудованим акумулятором великої місткості – 700 мАг із можливістю зарядки за допомогою USB кабелю. Саме такий тип зарядки є досить зручним, оскільки забезпечує комфорт для користувача, позаяк виріб може заряджатись як від power bank, так і від прямого живлення, або ж в автомобілі. Також, це більш екологічно та економно, оскільки не потребує використання батарейок.
Налобний ліхтар – надзвичайно зручний у використанні, зокрема, завдяки регульованому ремінцю на гумці, який легко достосується до різних розмірів та форми голови.
Комплектація ліхтарика становить:
1.  Ліхтарик.
2.   Кабель USB для зарядки.
До основних характеристик слід також віднести:
1.  Розміри ліхтарика: 14,5x2,6 см.
2.  Вага: 0,047 г.
3.  Ступінь водонепроникності: IPX4
4. 300-400 люмен
5. Час роботи: 4 години
6. Час зарядки: 2-3 години
Отже, налобний ліхтар – це інноваційний та дуже зручний тип ліхтаря, який завдяки своїй високій якості та простоті використання стане незамінним помічником в будь-яких ситуаціях. Пропонований налобний ліхтар є надзвичайно корисним аксесуаром із широким спектром застосування. Ліхтарик має компактний дизайн і легку вагу, що дозволяє зручно зберігати його та водночас при такій компактності є досить потужним і забезпечує довгий час роботи на одному заряді. Ліхтарик ідеально підходить для використання в надзвичайних ситуаціях, бігу, кемпінгу, пікніка, скелелазіння, походів, вигулу тварин, експедицій, альпінізму, полювання, риболовлі тощо.