Kamok Military

Налобний ліхтар LED USB TRIZAND
502

Налобний ліхтар LED USB TRIZAND

1 in Stock
₴350

Код#
502502
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Налобний ліхтар – це вид ліхтаря, який закріплюється на чолі за допомогою спеціального ремінця або гумки, що дозволяє користувачу мати вільні руки, забезпечуючи одночасно потужне та яскраве світло для використання у різних ситуаціях.
Такий ліхтар дуже зручний у використанні завдяки своїй мобільності та компактності. Він не займає багато місця, легко транспортується та може бути використаний у будь-який час, коли потрібне світло. Налобні ліхтарі також забезпечують можливість налаштування яскравості світла та нахилу світлової головки, що дозволяє користувачу налаштувати світло під конкретну задачу. Отож, такий ліхтар – це найкраще рішення для використання військовими, любителями активного відпочинку, велосипедистів, або ж для домашнього використання під час вимкнення електрики.
Виготовлений ліхтар із високоякісних матеріалів – алюмінію та АБС-пластику, що робить його міцним, витривалим та стійким до різного роду механічних пошкоджень,  тріщин, а також до падінь з невеликої висоти. Окрім того, ліхтар оснащений магнітом, до якого можна кріпити різні необхідні дрібнички, як от цвяхи, або ж дозволяє прикріпити ліхтар до металу для підсвічування потрібної частини.
Світлодіодний налобний ліхтар має 2 режими освітлення на вибір. Завдяки цій опції користувач може легко адаптувати його до своїх потреб. Кожен режим можна зробити яскравішим або більш темним, утримуючи кнопку довше. Пристрій має світлодіодну панель COB і світлодіодну панель CREE.
Налобний ліхтар – надзвичайно зручний у використанні, зокрема, завдяки регульованому ремінцю, який легко достосується до різних розмірів, а також регульованому куту нахилу в 120 градусів, оскільки користувач налаштовує кут падіння світла відповідно до необхідної ситуації. Окрім того, ліхтарик можна від'єднати від ременя та використовувати окремо.
Комплектація ліхтарика становить:
1.  Ліхтарик TRIZAND.
2.  Регульований ремінець для кріплення 25-43 см.
3.  Кабель USB для зарядки.
До основних характеристик слід також віднести:
1.  Розміри ліхтарика: 3 х 8 х 4 см.
2.  Вага: 0,063 г, вага разом з опакуванням: 0,130 г.
3.  Акумулятор 400mAh
Отже, налобний ліхтар - це інноваційний та дуже зручний тип ліхтаря, який завдяки своїй високій якості та простоті використання стане незамінним помічником в будь-яких ситуаціях. Пропонований налобний ліхтар є надзвичайно корисним аксесуаром із широким спектром застосування. Ліхтарик має компактний дизайн і легку вагу, що дозволяє зручно зберігати його та водночас при такій компактності є досить потужним і забезпечує довгий час роботи на одному заряді.

Залишити відгук

Оцінка

Сергей 14 лютого 2023, 13:20

Видно відрауз що якісний та зручний ношу на лобі по хаті))
жінка сміється