Kamok Military

Несесер армійський
319

Несесер армійський

1 in Stock
₴360

Армійська сумка несесер (або військовий органайзер) – це спеціальна сумка для перенесення та організації як медичного обладнання та матеріалів для надання медичної допомоги на полі бою, так і інших особистих предметів невеликого розміру.

Код#
319319
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Армійська сумка несесер (або військовий органайзер) – це спеціальна сумка для перенесення та організації як медичного обладнання та матеріалів для надання медичної допомоги на полі бою, так і інших особистих предметів невеликого розміру. Загалом, з англійської несесер (necessary) – означає необхідний, невід'ємний, обов'язковий.
Армійський несесер може достосовуватись до різних потреб та має деякі загальні риси, такі як розміри та вага, що дозволяють легко переносити її на полі бою та переховувати в сумці, а також різноманітні кишені та отвори для зберігання та організації різноманітних речей.
Виготовлений несесер з поліестеру та ПВХ - це два різних матеріали, які мають свої унікальні характеристики та особливості.
Поліестер – це матеріал, відомий своєю міцністю, стійкістю до зносу та високою термостійкістю. Також поліестер є досить легким та відмінно тримає форму, що робить його ідеальним матеріалом для виготовлення аксесуарів. Окрім того, сам поліестер є вологовідштовхувальним матеріалом що дозволяє захищати вміст сумки від вологи, а додаткове просочення спеціальними безпечними речовинами (ПВХ) збільшує її ефективність та термін служби користувачеві.
Представлений несесер має багато поділених кишень, що дозволяє зберігати та організовувати речі й матеріали зручним та легкодоступним способом. Крім того, сумка несесер може згортатися в рулон та замикатись на зав'язки, що робить його компактним та зручним для перенесення.
Завдяки камуфляжному забарвленню, несесер чудово підійде до загального оснащення військових.
Армійська сумка несесер – надійний та довговічний вибір для військових, поліцейських, рятувальників та інших професіоналів, які мають справу з ситуаціями, де кожна секунда чи хвилина може мати значення, оскільки дозволяє організувати всі речі та швидко знайти необхідне в разі потреби. Несесер був розроблений ще декілька століть тому, але не зважаючи на це – досі залишається важливою частиною спорядження та відрізняється своєю ефективністю.

Залишити відгук

Оцінка

Виталий 19 лютого 2021, 09:13

В сумку тривожу то шо нада