Kamok Military

Очевидно, що на вибір впливають такі основні фактори як пору року, специфіка службових завдань і фізіологічні особливості тіла. А також і додаткові фактори, зокрема, особисті переваги (колір, шкіра, тканина і т.д.), довіру інформації з реклами і знання про властивості матеріалу, з якого зшита взуття та одяг.

Що стосується взуття і одягу, то ні для кого не секрет, що бажано щоб вони були а) зручними; б) якісними; в) красивими. Наприклад, для тактичної взуття важливим є її підошва, адже від її якості залежить рівень комфорту для ніг, час настання втоми і зчеплення з поверхнею (що для специфічних умов використання є важливою властивістю). Наступним є якість матеріалу зовнішньої, внутрішньої частини взуття і швів між усіма елементами. Так, для любителів взуття зі шкіри потрібно пам'ятати, що шкіра повинна бути еластичною в місцях її згинання, її товщина буде залежати від умов, в яких буде використовуватися взуття (вода, сніг, каміння тощо), а також доведеться навчитися правильно доглядати за шкірою для тривалого носіння. Взуття з матерії має більш делікатні властивості, а тому доцільно переконатися, що тканина має потрібну товщину, щільність і водоотталківаемость. Спільними особливостями, на які також потрібно звернути увагу, є: всі елементи повинні бути якісно зшитими і проклеєними, особливо в з'єднаннях підошви з поверхнею взуття; кріплення металевих елементів повинні бути міцно зафіксовані; не менш важливо якість шнурків; висока здатність швидкого відновлення після промокання. Вже зараз, в інтернет магазині Kamok.net Ви можете застосувати свої знання для вибору зручних тактичних берців і кросівок.

Варіація тактичних костюмів різна, залежно від сфери їх використання. Тут маємо на увазі виконання службових задній в приміщеннях, в умовах міста або іншого населеного пункту, в лісі, на воді і т. П. Специфічність умов обумовлює вибір костюма, під час якого доцільно звернути увагу на: щільність і структуру тканини; площа ділянок тіла, які не закриваються костюмом; ефективність циркуляції повітря; зручність і швидкість під час переодягання; особливості деформації тканини при нагріванні, намоканні; щільність манжетов і спосіб їх фіксації; матеріал, з якого зроблено замки, ґудзики; якість пришивання липучок, їх розмір. З'ясувавши все це, Ви зробите вдалий вибір і максимально отримаєте позитивний ефект від носіння тактичних костюмів, запропонованих в інтернет магазині Kamok.net