Kamok Military

Штани SoftShel Хакі зима
492

Штани SoftShel Хакі зима

1 in Stock
₴1800

Тактичні штани кольору хакі з високим поясом та прямим кроєм, виготовлені з міцної та зносостійкої тканини Softshell, які неодмінно чудово підійдуть як для використання військовими, або ж іншими працівниками силових структур.

Код#
492492
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

РозмірОбхват поясаОбхват бедерДовжина штанів
4276102105
4480105105
4684110108
4888115108
5092118110
5296122110
54100126110
56104130110
58108135110
60112139110
62116143110

Тактичні штани кольору хакі з високим поясом та прямим кроєм, виготовлені з міцної та зносостійкої тканини Softshell, які неодмінно чудово підійдуть як для використання військовими, або ж іншими працівниками силових структур, а також і цивільним особам для активного відпочинку, туризму, полювання та будь-яких інших занять на відкритому повітрі.
Перш за все, доцільно ознайомитись з інформацією «Що ж таке тактичні штани?». Тактичні штани – це елемент одягу, спеціально розроблений для використання в ситуаціях, пов'язаних з активною діяльністю та високим ризиком, та який зазвичай виготовляється із високоміцної та якісної тканини. Основні переваги тактичних штанів перед звичайними полягають у їхніх функціональних можливостях та збільшеній міцності. Такі штани зазвичай мають кілька кишень з великою місткістю, що дозволяє зберігати різні предмети, які можуть знадобитися в ситуаціях високого ризику. Крім того, такі штани зазвичай мають підсилені шви, що дозволяє їм витримувати більше механічного навантаження. Загалом, використання тактичних штанів в ситуаціях високого ризику або просто під час активного відпочинку, може значно збільшити функціональність та комфортність користувача, що дозволяє виконувати завдання ефективніше та безпечніше.
Дана модель штанів виготовлена із тканини Softshell, яка є дуже популярним матеріалом для виробництва функціонального зовнішнього одягу. Щодо характеристик, тканина softshell складається з трьох шарів:
1.       зовнішній шар з вологовідштовхувального матеріалу;
2.       середній шар з мембрани для захисту від вітру та вологи;
3.       внутрішній шар з м'якої флісової тканини для забезпечення тепла.
Основними перевагами тканини Softshell є відмінна вентиляція та вологовідведення, що дозволяє швидко виводити вологу з тіла, забезпечуючи комфорт під час фізичної активності. Тканина має захисне покриття, яке забезпечує захист від вітру та зберігає тепло під час холодної погоди, створюючи відчуття комфорту за будь-яких умов. Не зважаючи на те, що тканина є досить легкою та не обтяжує тіло користувача, вона водночас дуже міцна та витривала, що дозволяє зберігати свої властивості протягом довгого часу. Також, тканина softshell дуже гнучка та забезпечує комфортну посадку на тілі й не сковує рухів.
Дизайн штанів передбачає наявність безлічі кишень для зручного зберігання речей першої потреби під час виконання різноманітних завдань чи дій та що можуть знадобитися в дорозі або в поході. Отож, штани мають 2 бічні кишені, 2 задні відкриті кишені та 2 карго кишені з якісними водозахисними блискавками, що дозволяє зберігати речі в надійній безпеці.
Збільшена задня частина пояса захистить низ спини від вітру та холоду, що забезпечить вам комфорт у будь-яку погоду. Широкі петлі розташовані на поясі дозволяють використовувати ремінь будь-якого розміру відповідно до вимог, або ж бажання користувача. Окрім того, необхідно зазначити, що штани замикаються на блискавку та два ґудзики.
Внизу штанин знаходиться еластичний шнур для регулювання, що дозволяє зручно підлаштувати штани під необхідний розмір та за допомогою якого, забезпечується додаткова герметичність виробу, а тобто захист від протягів чи попадання снігу або ж крапель дощу на тіло.
Колір хакі в даної моделі штанів має низку переваг, а саме – це природний камуфляжний колір, що забезпечує можливість злитися з навколишнім середовищем та дозволяє залишатися непомітним. Кольорова гамма хакі є відносно універсальною, тому одяг у такому кольорі буде доцільний в різних місцях і ситуаціях, як в міських, так і в природних умовах, а також відмінно достосується до речей гардероба іншої колористики. Окрім того, одним із цікавих досліджень є те, що даний колір має помірний і успішний ефект на психіку людей, сприяючи зосередженості, спокою та дисципліні.
Отож, представлена модель штанів прекрасно поєднує у собі міцність, зручність та функціональність, через що стали дуже популярними серед любителів туризму, військових та поціновувачів активного відпочинку.

Залишити відгук

Оцінка

Юрій 14 лютого 2023, 13:08

Супер
Замовлю ддругові