Kamok Military

Штани тактичні MultiCam Rip-stop
537

Штани тактичні MultiCam Rip-stop

0 in Stock
₴1500

Тактичні штани, виготовлені із матеріалу RipStop та з камуфляжним забарвленням «Український піксель», є ідеальним вибором для тих, хто шукає практичний та комфортний одяг, який може використовуватись як військовими

Код#
537537
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

РозмірОбхват поясаОбхват бедерДовжина штанів
4276102105
4480105105
4684110108
4888115108
5092118110
5296122110
54100126110
56104130110
58108135110
60112139110
62116143110

Тактичні штани камуфляжного забарвлення Multicam, виготовлені із матеріалу RipStop – це ідеальний вибір для тих, хто шукає практичний та комфортний одяг для використання за умов підвищеної активності, як от, наприклад, у військовій сфері.
Тактичні штани - це одяг, розроблений спеціально для військових, або ж для інших працівників силових структур. Вони мають деякі характеристики, які роблять їх більш корисними для використання порівняно зі звичайними штанами. Основні переваги тактичних штанів полягають у їх зручності та практичності. Вони зазвичай мають більше кишень, що дозволяє носити більше необхідних речей, таких як зброя, гаджети тощо. Крім того, вони зазвичай зроблені з міцних матеріалів, які допомагають забезпечити захист від пошкоджень та забруднень за умов інтенсивного навантаження, що робить їх також особливо популярними серед поціновувачів туризму, походів, риболовлі, мисливства тощо.
Тактичні штани з матеріалу RipStop є дуже практичними та зносостійкими, тому їх можна використовувати в різних умовах та ситуаціях. Високоякісні матеріали, з яких виготовлено виріб, забезпечують довговічність та зносостійкість.
Основним матеріалом виробу є тканина RipStop (англ. rip - рватись, stop - стоп) – це зносостійкий матеріал з особливим тканням, який утворює щільну та високоміцну тканину, в наслідок чого дозволяє запобігти розривам тканини і розширенню пошкодження. Матеріал виготовлений із суміші поліестеру та бавовни.
Основними перевагами тканини RipStop є:
1.       висока міцність і зносостійкість, що робить її ідеальним вибором для виготовлення військового та тактичного одягу;
2.       можливість запобігти розривам і поширенню пошкодження на виробі, що дозволяє продовжити термін експлуатації виробу;
3.       вологонепроникні властивості, що дозволяють захистити одяг від дощу, а також бруду;
4.       легкість та зручність під час носіння, що забезпечує комфорт під час довгих походів та інших активностей.
Загалом, тканина RipStop володіє властивостями, що дозволяють їй витримувати важкі умови експлуатації.
Дана модель штанів має анатомічний крій, який забезпечує максимальний комфорт та зручність під час руху. Додаткову міцність та зносостійкість виробу забезпечують підсилюючі накладки на колінах, які є важливим елементом даної моделі штанів. Зазвичай, зона колін найбільше піддається впливу за умов інтенсивних дій та в результаті є найбільш вразливою зоною до пошкоджень, а отож потребує забезпечення у вигляді додаткових накладок.
Додатковим шаром тканини забезпечена також пахова частина для захисту від розривів тканини та для максимального продовження зносостійкості виробу. 
Дана модель штанів має високий пояс зі вставкою із резинки, що дозволяє максимально точно достосуватись до фігур різних типів та не викликати почуття дискомфорту при русі, а також надійно захищає нижній відділ спини від протягів. Широкі петлі розташовані на поясі дозволяють використовувати ремінь будь-якого розміру відповідно до вимог, або ж бажання користувача, забезпечуючи більшу стабільність під час використання та зручність. 
Також, дизайн штанів передбачає розміщення на виробі 6 кишень, що забезпечує достатньо місця для зберігання необхідних предметів, дві з яких розміщені в зоні стегна та надійно захищені накладними клапанами, дві бічні внутрішньо-врізні кишені та дві накладні кишені прикриті клапанами розміщені в нижній частині штанини.
Застібка штанів – якісна блискавка та ґудзик.

Завдяки регульованому низу штанин за допомогою липучої стрічки, штани легко можуть бути підлаштовані відповідно до розміру щиколотки для максимального комфорту та створення додаткового захисту.
Забарвлення штанів - камуфляж Multicam - це один з найбільш ефективних камуфляжів, який використовують по всьому світу. Основними перевагами камуфляжу Multicam є мультисезонність, тому, що він підходить для використання в різних умовах та порах року, а також ефективність, позаяк камуфляж Multicam має кольорову схему, яка дозволяє змішуватися з різними фонами та забезпечує високий ступінь маскування. Камуфляж Multicam дуже популярний серед військових, однак, такий камуфляжний дизайн також підходить для мисливців, рибалок та інших професійних груп, що потребують ефективного маскування.
Отже, якість та зручність цих тактичних штанів виготовлених із матеріалу RipStop роблять їх ідеальним вибором для будь-якої місії, оскільки забезпечують захист та зручність, що необхідні в будь-яких умовах.