Kamok Military

Куртка Argion Soft Shell Olive
512

Куртка Argion Soft Shell Olive

0 in Stock
₴2650

Універсальна та ергономічна куртка виконана з матеріалу SoftShell з флісовою підкладкою. Перш за все, варто звернути увагу на тканину SoftShell, яка створена з трьох шарів, кожен з яких відповідє за свою функцію.

Код#
512512
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Універсальна та ергономічна куртка виконана з матеріалу SoftShell з флісовою підкладкою. Перш за все, варто звернути увагу на тканину SoftShell, яка створена з трьох шарів, кожен з яких відповідє за свою функцію, такі як - захист від вологи, повітропроникність та збереження тепла. До основних характеристиктканини Softshell також відносять – захист від вітру, можливість тканини «дихати», а отже і тілу також, забезпечуючи відмінну терморегуляцію, а також гнучкість, зручність, легкість та компактність. Відповідно, даний матеріал є надзвичайно популярний та цінний, тому що він забезпечує відчуття комфорту під час носіння. Як зазначалось вище, підкладка куртки - тонкий фліс, це невибаглива тканина, яка широко відома своїми позитивними характеристиками, як от еластичність, вологовідштовхувальність, зберігання тепла та легкість.
Дана модель куртки дуже зручна, а тобто ергономічна. Ергономічність в одязі - це здатність забезпечувати комфорт та зручність під час руху та виконання різноманітних фізичних дій. Одяг з високою ергономічністю може зменшувати втому під час тривалої роботи, забезпечувати оптимальну терморегуляцію тіла та не обмежувати рухів. Ергономічність – особливо важлива для професійних спортсменів, військових та рятувальників, які часто виконують фізично напружені рухи в умовах екстремальних температур та погодних умов. Зазвичай, ергономічність досягається за допомогою правильного вибору матеріалів, крою та конструкції виробу.
Отож, куртка має досить глибокий капюшон, який є в міру містким та захищає від попадання крапель дощу на обличчя і вітру. Фіксатори на резинках, які розміщені на капюшоні, забезпечують герметичність, тому будь-яка негода не буде заважати вашим справам. Капюшон куртки суцільно зшитий разом із високим комірцем, тобто поєднаний таким чином, щоб шия була повністю захищена. Застібка куртки - центральна двостороння блискавка із захисним клапаном у верхній частині. Манжети куртки є регульованими липкою стрічкою, тому можна підібрати комфортний режим в залежності від товщини зап‘ястя та дана технологія також допомагає підвищити зручність в умовах інтенсивного навантаження. Модель куртки передбачає велкро панелі на рукавах для зручного кріплення нашивок, шевронів, емблем тощо. Варто зауважити, що куртка має досить велику кількість кишень, які створюють додатковий простір для зберігання необхідних речей, щоб вони завжди були «під рукою» та в легкому доступі.
Дизайн куртки створений в оливковому кольорі, який є універсальним та ідеально підходить як і військовим, так і цивільним особам для повсякденного використання, тому що куртка має стильний дизайн і тому буде доречною при поєднанні з іншими елементами гардеробу, окрім цього куртка є надзвичайно комфортна у використанні, має гарні властивості збереження тепла та не сковує рухів.