Kamok Military

Куртка Bluewear Softshell
409

Куртка Bluewear Softshell

 1 in Stock
₴2000

Водонепроникна спортивна куртка з плюшевою підкладкою та знімним капюшоном! Чорна куртка Softshell Bluewear — універсальна куртка для холодних місяців року.

Код#
409409
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Водонепроникна спортивна куртка з плюшевою підкладкою та знімним капюшоном! Чорна куртка Softshell Bluewear — універсальна куртка для холодних місяців року. Водонепроникна. Куртка має зовнішній шар водонепроникного (1000 мм водяного стовпа) і дихаючого (1000 mH2O) матеріалу. Зсередини має приємну на дотик плюшеву підкладку та знімний капюшон (також підкладений) біля коміра. Все це робить куртку дуже теплою і комфортною. Регульований капюшон і окружність талії Шнурки використовуються для регулювання капюшона та окружності талії. Манжети оснащені липучками, завдяки яким рукави можна правильно підігнати до зап'ястя та рукавичок. Повна блискавка спереду, нагрудна кишеня та дві бічні кишені. Всі кишені закриваються на блискавку.  

Залишити відгук

Оцінка

02 february 2022, 18:48
5

Сьогодні якраз отримав, на подив дуже якісно зроблено, тепла, зручна, зовнішній матеріал здається на вигляд і на дотик міцним. Під дощем ще не була )), але впевнений, що з водостійкістю теж все нормально.