Kamok Military

Куртка Falcon MМ-14 Піксель
489

Куртка Falcon MМ-14 Піксель

3 in Stock
₴3300

Одна із особливостей куртки Falcon MМ-14 Піксель полягає в присутності мембраного шару, що ефективно захищає від снігу, дощу, вітру та будь-яких негод.

Код#
489489
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Одна із особливостей куртки Falcon MМ-14 Піксель полягає в присутності мембраного шару, що ефективно захищає від снігу, дощу, вітру та будь-яких негод.
Підкладка куртки - фліс, який відомий своєю властивістю зберігати тепло та захищати від вітряної погоди. Наповнювач - утеплювач TERMOLOFT (220 гр/м2) має високі показники теплоізоляції навіть при малій поверхневій щільності, що дозволяє обрати утеплювач меншої ваги зі збереженням необхідного показника теплового опору. Досягнення високих показників теплового опору стало можливим завдяки використанню сучасного мікроволокна, яке створює унікальну внутрішню структуру утеплювача. Мільйони мікроворсинок формують внутрішні камери, які утримують тепле повітря всередині утеплювача. Крім того, полімерне волокно має дуже низькі показники теплопровідності, що робить неможливим втрату тепла з поверхні утеплювача навіть при його стисканні. TERMOLOFT може замінити своїми властивостями утеплювач, який має до 100% більшу вагу. Утеплювач наділений характеристикою водонепроникності, що робить його стійким до опадів. Окрім цього, особлива структура волокна з якісною тканиною поверх чудово взаємодіє і представляє себе із зимовими погодними умовами. Варто також наголосити, що окрім інноваційних матеріалів з яких виготовлена куртка, вона також має зручний прямий крій, а задня частина злегка подовжена. Куртка оздоблена суцільно зшитим капюшоном із комірем, який можна регулювати резинками з фіксаторами. Дизайн передбачає також анатомічно правильно розташовані дві кишені по боках тулуба, що забезпечує максимальний комфорт при експлуатації виробу, окрім цього є ще дві кишені на рукавах куртки для документів, телефону, ключів та різних дрібничок. Усі кармани та сама застібка куртки оздоблені водовідпірними прогумованими блискавками, що не дозволять волозі ззовні потрапити всередину. На рукавах, манжети регулюються під зап’ястя та фіксуються липкою стрічкою. Куртка може використовуватися як для повсякденного носіння, такі і в умовах підвищеної активності, при низьких температурах чи несприятливих умовах.
Камуфляж куртки - ММ 14 «Український піксель», який був затверджений 2014 року та створив справжній прорив. Вдале поєднання кольорів камуфляжу дає максимальне забезпечення і «розмиває» силует у різних місцевостях, роблячи водночас його важким для виявлення.

Залишити відгук

Оцінка

Юрій 08 березня 2023, 08:20

вввввввв

Denys 25 січня 2023, 18:39

Трошки були затримки з відправленням, навіть після повної передплати.
Зовнішньо куртка відповідає замовленню. Матеріал на дотик щільний, сподіваюсь, що дійсно не буде пропускати і набирати вологу. Підкладка дійсно м'ягенький фліс, приємний. Єдине, що не відповідає опису і фото на сайті - це підкладка в рукавах. Та куртка, що прийшла має сріблястий матеріал, який крошиться і викликає сумніви щодо якості. Після першої примірки футболка, в якій був, вкрилася сріблястим "пилом". Сподіваюсь, що згодом це зітреться, та повідпадає.

Орест 04 грудня 2022, 23:45

Розмірна сітка у Вас є?