Kamok Military

Куртка Falcon MultiCam
490

Куртка Falcon MultiCam

1 in Stock
₴3300

Куртка Falcon MultiCam, одна із особливостей якої полягає в присутності мембраного шару, що ефективно захищає від снігу, дощу, вітру та будь-яких негод.

Код#
490490
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Куртка Falcon MultiCam, одна із особливостей якої полягає в присутності мембраного шару, що ефективно захищає від снігу, дощу, вітру та будь-яких негод.
Підкладка куртки - фліс, який відомий своєю властивістю зберігати тепло та захищати від вітряної погоди. Наповнювач - утеплювач TERMOLOFT (220 гр/м2) має високі показники теплоізоляції навіть при малій поверхневій щільності, що дозволяє обрати утеплювач меншої ваги зі збереженням необхідного показника теплового опору. Досягнення високих показників теплового опору стало можливим завдяки використанню сучасного мікроволокна, яке створює унікальну внутрішню структуру утеплювача. Мільйони мікроворсинок формують внутрішні камери, які утримують тепле повітря всередині утеплювача. Крім того, полімерне волокно має дуже низькі показники теплопровідності, що робить неможливим втрату тепла з поверхні утеплювача навіть при його стисканні. TERMOLOFT може замінити своїми властивостями утеплювач, який має до 100% більшу вагу. Утеплювач наділений характеристикою водонепроникності, що робить його стійким до опадів. Окрім цього, особлива структура волокна з якісною тканиною поверх чудово взаємодіє і представляє себе в зимових погодних умовах. Варто також наголосити, що окрім інноваційних матеріалів з яких виготовлена куртка, вона також має зручний прямий крій, а задня частина злегка подовжена. Куртка оздоблена суцільно зшитим капюшоном із комірем, який можна регулювати резинками з фіксаторами. Дизайн передбачає також анатомічно правильно розташовані дві кишені по боках тулуба, що забезпечує максимальний комфорт при експлуатації виробу, окрім цього є ще дві кишені на рукавах куртки для документів, телефону, ключів та різних дрібничок. Усі кармани та сама застібка куртки оздоблені водовідпірними прогумованими блискавками, що не дозволять волозі ззовні потрапити всередину. На рукавах, манжети регулюються під розмір зап’ястя та фіксуються липкою стрічкою. Куртка може використовуватися як для повсякденного носіння, такі і в умовах підвищеної активності, при низьких температурах чи несприятливих умовах.
Камуфляж куртки МultiCam - це універсальний камуфляж який поєднується із 7 кольорів та на розробку якого витратили чимало часу, щоб створити ідеальні маскувальні властивості. Саме тому, даний вид камуфляжу дозволяє «зливатись» із навколишнім середовищем та маскуватися на будь-яких ландшафтах, у будь-яку пору року і також дня.

Залишити відгук

Оцінка

Олексій 14 лютого 2023, 10:46

Все сподобалось
чомусь тільки відправка затягнлась