Kamok Military

Бейсболка піксель gen-2
525

Бейсболка піксель gen-2

0 in Stock
₴380

Бейсболка виготовлена із високоякісної бавовни та з камуфляжним забарвленням «Український піксель» - чудовий вибір для тих, хто цінує практичність, комфорт та функціональність виробу.

Код#
525525
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Бейсболка виготовлена із високоякісної бавовни та з камуфляжним забарвленням «Український піксель» - чудовий вибір для тих, хто цінує практичність, комфорт та функціональність виробу.

Основний матеріал виробу – бавовна, одна з найпоширеніших тканин, яку використовують в текстильній промисловості. Вона виготовляється з волокон рослини бавовни, та характеризується як «дихаюча» тканина, тому що дозволяє повітрю проникати крізь неї, тим самим забезпечуючи вентиляцію і комфорт у використанні при умовах інтенсивного руху. Також, бавовна характеризується зносостійкістю, вона витримує високу температуру, не втрачаючи своїх якостей, бавовна дуже приємна на дотик, стійка до деформацій, є гіпоалергенною, що робить її особливо популярною серед людей з чутливою шкірою та дозволяє використовувати виріб протягом тривалого часу.

Окрім чудових властивостей самої тканини, вона має ще й особливе плетіння, яке покращує зносостійкість та міцність виробу, завдяки спеціальному посиленню в місцях перетину ниток. Не зважаючи на таку міцність тканини, вона є досить легкою та комфортною у використанні.

Бейсболка оснащена в міру широким козирком, який відмінно захищає від сонця, вітру  та крапель дощу. Козирок має властивість чудово тримати задану користувачем форму відповідно до особистих вподобань та потреб і, окрім того, він не деформується протягом тривалого часу. Розроблений таким чином козирок дозволяє зберігати ясний огляд за будь-яких умов.

Щодо крою бейсболки, він класичний – шестиклинний, а отож на 100% забезпечує зручну посадку на голові, навіть за умов активних рухів та відмінно тримає форму.

Вишиті люверси у верхній частині бейсболки забезпечують додатковий комфорт користувачеві, оскільки дозволяють повітрю вентилюватись та таким чином зберігає необхідну температуру.

Розмір бейсболки може регулюватись відповідно до індивідуальних побажань користувача за допомогою ремінця оснащеного липкою стрічкою.

Особливістю даної моделі бейсболки є наявність в дизайні велкро панелей для кріплення нашивок, наприклад прапора, персонального ідентифікатора тощо. Велкро панелі розміщені у двох місцях, а саме в передній частині розміщена трішки більша за розміром велкро панель та задній частині – трішки вужча. Наявність велкро панелей дозволяє також зробити виріб індивідуальним та унікальним.

Забарвлення бейсболки – камуфляжна схема «Український піксель», яка має свої особливі кольори, відтінки й характеристики та була розроблена спеціально для використання українськими військовими та правоохоронними органами.

Отже, бейсболка з бавовни є одним з найбільш популярних головних уборів сьогодення. Представлена модель бейсболки не тільки захищає від різноманітних погодних умов, але й додає своєрідний стиль вашому гардеробу. Вона підійде для використання як військовим, так і цивільним особам для використання за будь-яких заходів та подій, включаючи спортивні змагання, походи та прогулянки, а також може бути прекрасним подарунком для друзів та близьких.