Kamok Military

Бейсболка MultiCam
316

Бейсболка MultiCam

1 out Stock
₴370

Зручна бейсболка із камуфляжним забарвленням Multicam – ідеальний вибір для повсякденного використання, як військовими та іншими працівниками силових структур, так і цивільними особами.

Код#
316316
Країна
Украина
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Зручна бейсболка із камуфляжним забарвленням Multicam – ідеальний вибір для повсякденного використання, як військовими та іншими працівниками силових структур, так і цивільними особами. Ця бейсболка є дуже зручною та довговічною, що робить її ідеальним вибором для людей, які приділяють увагу деталям та практичності. Виготовлена бейсболка із щільної тканини, надзвичайно зносостійка та зручна у використанні.

Основний матеріал виробу – бавовна, яка вважається натуральною тканиною та має низку переваг у створенні головних уборів. До таких переваг слід віднести:

-         повітропроникність, оскільки структура тканини дозволяє повітрю проникати через неї та допомагає уникнути перегріву голови та пітливості, забезпечуючи відмінну терморегуляцію;

-         тканина м'яка й приємна на дотик, тому бейсболка не подразню шкіру та не спричиняє роздратувань шкіри, дозволяючи носити виріб протягом тривалого часу;

-         тканина не має статичної електрики, що зменшує ймовірність електризування виробу;

-         матеріал легкий у догляді, відштовхує забруднення та не втрачає свій вигляд після тривалого перебування на сонці.

Варто також звернути увагу на те, що матеріал бейсболки має особливе плетіння, яке гарантує довготривалість використання виробу та зносостійкість, завдяки спеціальному посиленню в місцях перетину ниток. Не зважаючи на таку міцність тканини, вона є досить легкою та комфортною у використанні.

Крій бейсболки – класичний шестиклинний, що дозволяє відмінно тримати форму виробу та забезпечує зручну посадку на голові, навіть за умов інтенсивного руху. Висота передньої панелі – 11 сантиметрів. Особливістю бейсболки є наявність козирка, який здатен чудово тримати задану форму та не деформується протягом тривалого часу використання. Козирок є в міру широким, кут нахилу – 65 градусів, він прекрасно захищає обличчя від сонця й крапель дощу, дозволяючи зберігати ясний огляд за будь-яких умов.

Дизайном передбачене також розміщення люверсів у верхній частині задля забезпечення вентиляції та терморегуляції виробу.

Бейсболка відповідно до побажань користувача її може регулюватися за допомогою ремінця на пряжці, що є дуже зручно, оскільки дозволяє відрегулювати необхідний розмір з точністю до міліметрів.

Як вже зазначалось, дана модель бейсболки підходить як для використання під час різноманітних подій, наприклад у військовій сфері, або ж таких як спортивні змагання, рибальство, походи тощо. Відмінністю цієї бейсболки є її стиль – унісекс, що дозволяє використовувати її як чоловікам, так і жінкам. Виготовлена бейсболка за зразком універсального камуфляжу МultiCam, відтінки якого особливо добре збігаються із відтінками серед сухої рослинності та степів.

Отож, представлена бейсболка стане ідеальним доповненням гардероба та надійним помічником за будь-яких ситуацій та погодних умов, оскільки чудово підходить для різноманітних подій. Найкращий сезон використання виробу – весна, літо та осінь.

Залишити відгук

Оцінка

Виталий 12 лютого 2021, 14:59

Швидко та зручно купувати)