Kamok Military

Кепка мабута, піксель
203

Кепка мабута, піксель

1 in Stock
₴330

Кепка Мабута виконана з бавовни із камуфляжним забарвленням «Український піксель»  – найкращий вибір для тих, хто любить комфорт і зручність. Призначена кепка для використання як військовими

Код#
203203
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Кепка Мабута виконана з бавовни із камуфляжним забарвленням «Український піксель»  – найкращий вибір для тих, хто любить комфорт і зручність. Призначена кепка для використання як військовими, оскільки вважається елементом форменого одягу, так і цивільними особами для активного проведення часу, як от мисливство, рибальство, гра в пейнтбол тощо.

Основний матеріал виробу – бавовна, яка вважається натуральною тканиною та має низку переваг у створенні головних уборів. До таких переваг слід віднести:

-         повітропроникність, оскільки структура тканини дозволяє повітрю проникати через неї та допомагає уникнути перегріву голови та пітливості, забезпечуючи відмінну терморегуляцію;

-         тканина м'яка й приємна на дотик, тому бейсболка не подразню шкіру та не спричиняє роздратувань шкіри, дозволяючи носити виріб протягом тривалого часу;

-         тканина не має статичної електрики, що зменшує ймовірність електризування виробу;

-         матеріал легкий у догляді, відштовхує забруднення та не втрачає свій вигляд після тривалого перебування на сонці.

Варто також звернути увагу на те, що матеріал бейсболки є дуже щільним й міцним та гарантує довготривалість використання виробу і відповідно зносостійкість. Не зважаючи на високу щільність тканини, вона є досить легкою, повітропроникною та комфортною у використанні.

Головна особливість даного фасону кепки – це її крій у вигляді циліндричної форми, що насправді дуже зручно у використанні, оскільки кепка завжди тримає задану форму, не деформується, має міцну та зручну посадку на голові. Окрім того, кепка має прямий та міцний козирок, який можна відрегулювати відповідно до бажаної форми та завдяки його міцності бути впевненим в тому, що задана форма буде триматись протягом тривалого часу. Козирок розроблений таким чином, що він не перекриває огляд користувача, але водночас відмінно захищає від сонця або ж інших погодних умов.

Для забезпечення належної вентиляції, особливо у спекотні дні, дизайн кепки передбачає наявність металевих люверсів у верхній частині, які також допомагають запевнити необхідну терморегуляцію.

Дана модель кепки представлена у широкій розмірній сітці, що дозволяє підібрати розмір відповідно до параметрів користувача.

Кепка виконана в камуфляжному забарвленні «Український піксель», відтінки якого були підібрані спеціально відповідно до кольорів природи на теренах України та відмінно підходить для використання українськими військовими та правоохоронними органами. «Український піксель» – це основна широковідома камуфляжна схема, а отож вона чудово буде пасувати до кольору форми, або ж іншого одягу камуфляжного забарвлення.

Отож, дана модель кепки стане надійним помічником при різних погодних умовах, зокрема й у сонячні дні, позаяк відмінно захистить користувача та створить комфорт у використанні. Призначена кепка для військових та інших працівників силових структур, але може використовуватись і цивільними особами, особливо під час походів, туризму, рибальства, мисливства, спортивного орієнтування тощо.

Залишити відгук

Оцінка

Едуар 09 грудня 2020, 14:36

Цена = Качество