Kamok Military

Шапка флісова Піксель
481

Шапка флісова Піксель

2 in Stock
₴220

Шапка виготовлена з надзвичайно м'якого та якісного матеріалу фліс – ідеальне рішення для захисту від холоду в будь-яких умовах. Головний убір є досить універсальним, оскільки виконаний в камуфляжному забарвленні «Український піксель»

Код#
481481
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Шапка виготовлена з надзвичайно м'якого та якісного матеріалу фліс – ідеальне рішення для захисту від холоду в будь-яких умовах. Головний убір є досить універсальним, оскільки виконаний в камуфляжному забарвленні «Український піксель» та дозволяє вільно використовувати його як військовослужбовцям, так і цивільним особам під час активного відпочинку.
Важливою перевагою цієї шапки є те, що вона виготовлена з флісу, який має надзвичайно багато переваг у використанні. Однією із таких переваг є чудове збереження тепла, оскільки матеріал створює певний прошарок та це робить його ідеальним для виготовлення головних уборів, особливо для використання в холодний період року. Фліс є дуже легким матеріалом, а отож головні убори теж легкі та зручні для носіння, окрім того, матеріал добре пропускає повітря й відводить вологу, що дозволяє шкірі голови дихати та не перегріватися. Це робить флісові головні убори особливо зручними для використання на відкритому повітрі. Флісова тканина надзвичайно міцна та зносостійка, оскільки вона не деформується та не втрачає своєї форми, що дозволяє виробу прослужити довгий час. На додаток, необхідно також взяти до уваги, що фліс надзвичайно легкий та невибагливий у догляді, він має здатність відштовхувати бруд та не маркий.
Отож, флісова шапка є корисною та практичною в будь-якій ситуації, коли необхідно захистити голову від холоду та вітру. Вона забезпечує теплоізоляцію, вентиляцію, легкість, зносостійкість та вологовідштовхування.
Дана модель шапки має універсальний розмір, що підійде для більшості людей та буде надзвичайно комфортною у використанні. Окрім того, шапка виготовлена з флісу – дуже зручна, не заважає та не спадає, що особливо важливо під час активної діяльності та інтенсивних рухів.
Камуфляжне забарвлення шапки «Український піксель» відмінно підходить для використання з військовою формою, такого ж забарвлення та ідеально буде доповнювати вигляд. Окрім того, шапку такого забарвлення можна використовувати й під час мисливства чи риболовлі, оскільки такі види активності зазвичай теж вимагають камуфляжного одягу.
Узагальнюючи, представлена шапка – чудове рішення та надійний помічник для будь-якої ситуації. Вона може бути використана як в повсякденному житті, так і військовій справі, що дозволяє їй бути універсальною і корисною в будь-яких умовах. Окрім того, флісова шапка може бути використана під час активного відпочинку в прохолодну погоду, як от зимові види спорту, мотоциклізм, риболовля, полювання і т.д.

Залишити відгук

Оцінка

Ігор 05 квітня 2023, 17:10

Одна пара взуття з різними шнурками

Віктор 12 вересня 2022, 14:32

Сподобалось замовив