Kamok Military

Костюм Multicam UA Rip-Stop
464

Костюм Multicam UA Rip-Stop

3 in Stock
₴1740

Тактичний костюм із забарвленням Multicam, виготовлений з тканини RipStop (ріп-стоп) – це ідеальний вибір для всіх, хто шукає максимальний захист та комфорт у будь-яких умовах.

Код#
464464
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Тактичний костюм із забарвленням Multicam, виготовлений з тканини RipStop (ріп-стоп) – це ідеальний вибір для всіх, хто шукає максимальний захист та комфорт у будь-яких умовах. Виготовлений з високоякісної тканини ріп-стоп, яка забезпечує міцність та стійкість до розривів. Костюм складається з прямих штанів та форменої куртки.
Загалом, тактичний костюм зазвичай складається з куртки та штанів, які мають певні особливості в конструкції та матеріалах, що забезпечують максимальний комфорт, захист та мобільність під час виконання різних завдань. Костюми такого типу дуже часто також використовуються і поціновувачами активного проведення часу на природі, оскільки він наділений всіма необхідними характеристиками для забезпечення зручності та комфорту.
Перш за все, необхідно звернути увагу на тканину з якої виготовлений даний костюм, а саме  RipStop (ріп-стоп) – це щільна та високоміцна тканина зі спеціальним плетінням, яка гарантує довготривалість використання одягу, а отож є дуже популярною серед виробників військового та туристичного спорядження, оскільки має також багато інших переваг та унікальних характеристик.
Склад тканини: 25% поліестер та 75% бавовна.
Основна перевага тканини ріп-стоп полягає в її здатності до опірності на розриви та проколи, що забезпечує більшу зносостійкість. Щодо інших характеристик, ріп-стоп має гарну повітропроникність, що дозволяє тілу «дихати», матеріал вологостійкий та швидко висихає. Також, тканина досить легка та зручна в носінні, що робить її ідеальним вибором для пошиття одягу, який потрібно носити на тривалий час.
Куртка костюма має прямий крій, що дозволяє гарно підлаштуватись під будь-який тип фігури та не сковує рухів. Манжети рукавів фіксуються на ґудзики або на липку стрічку, що дозволяє відрегулювати розмір відповідно до зап'ястя. Рукава куртки додатково укріплені підсилюючими накладками, щоб забезпечити більшу зносостійкість та захист у найбільш вразливих місцях. Комірець-стійка надійно захищає шию від вітру та надає відчуття комфорту. Основна застібка куртки – високоякісна блискавка та ґудзики, які надійно захищені планкою із кріпленнями у вигляді липкої стрічки, для забезпечення додаткової герметичності виробу. Куртка також має чотири кишені, що дозволяє зберігати всі необхідні речі в легкому доступі. Дві кишені розташовані в зоні грудей та дві кишені – на рукавах, додатково на кишенях розміщені велкро панелі для зручного кріплення необхідних шевронів та емблем.
Як вже зазначалось, штани костюма – прямого крою, що забезпечує вільну посадку та не сковує рухів користувача. Дизайном штанів передбачені широкі петлі під широкий поясний ремінь, а також поясні утяжки на ґудзиках, що дозволяє налаштувати розмір відповідно до індивідуальних потреб користувача для забезпечення максимального комфорту.  Застібка штанів – центральна якісна блискавка та ґудзик. Штани також оснащені чотирма об'ємними кишенями - дві накладні кишені в зоні стегон, які прикриваються клапаном та фіксуються ґудзиками, та дві бічні внутрішньо-врізні кишені, що забезпечують зручне зберігання необхідних речей.
Забарвлення костюма – Multicam, а саме камуфляжна схема, що використовується військовими в багатьох країнах світу. Камуфляж Multicam складається з кількох кольорів, що імітують кольори природних ландшафтів: піску, зеленого листя та коричневих тонів гірських масивів. Таким чином, цей камуфляж дозволяє залишатися непомітними як в лісовій місцевості, так і в гірській місцевості, пустелі та інших умовах.
Отож, завдяки своїй функціональності, практичності та якості, цей костюм – найкращий вибір для всіх, хто потребує надійний та комфортний одяг для виконання різноманітних завдань, позаяк основним завданням тактичного костюма є забезпечення безпеки та комфорту людини в ситуаціях, де важливо швидко та ефективно реагувати на змінні умови навколишнього середовища та забезпечити необхідний захист від потенційних небезпек.

Залишити відгук

Оцінка

Артем 13 березня 2023, 12:01

Очікування виправдолося.що хотів прийшло.

Дмитро 06 листопада 2022, 21:30

Не поганий магазин

Соловей Антон 05 вересня 2022, 21:27

Магазин хороший
Швидко звязались
Швидко доставили