Kamok Military

Костюм Штурмовий OLIVE
533

Костюм Штурмовий OLIVE

0 in Stock
₴3750

Штурмовий костюм універсального оливкового забарвлення – це   ідеальний вибір для будь-якої ситуації, коли потрібен надійний захист і зручність під час виконання різноманітних завдань

Код#
533533
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Штурмовий костюм універсального оливкового забарвлення – це   ідеальний вибір для будь-якої ситуації, коли потрібен надійний захист і зручність під час виконання різноманітних завдань. Костюм складається з бушлата та штанів, розроблених з думкою про максимальний комфорт користувача.
Загалом, штурмовий костюм (або як ще називають – тактичний костюм) – це спеціальний одяг, що використовується військовими, поліцейськими та іншими працівниками силових структур, що займаються спеціальними операціями. Такий костюм зазвичай виготовляється зі спеціальних матеріалів, що забезпечують міцність та еластичність водночас, захист від вологи, вітру, холоду та інших чинників. Тому, представлена модель костюма виготовлена із тканини RipStop (ріп-стоп) – це щільний та високоміцний матеріал зі спеціальним плетінням, який гарантує довготривалість використання одягу, а отож є надзвичайно популярним серед виробників військового та туристичного спорядження, оскільки має також багато інших переваг та унікальних характеристик. 
Основна перевага тканини ріп-стоп полягає в її здатності до опірності на розриви та проколи.  Крім того, тканина ріп-стоп має властивості підвищеної зносостійкості, що дозволяє використовувати її для виготовлення різноманітного спорядження, що використовується в екстремальних умовах. Щодо інших характеристик, ріп-стоп має гарну повітропроникність, що дозволяє тілу «дихати», матеріал вологостійкий та швидко висихає. Також, тканина досить легка та зручна в носінні, що робить її ідеальним вибором для пошиття одягу, який потрібно носити на тривалий час.
Крій штанів дуже зручний, підлаштовується до фігур різних типів, забезпечує вільність у рухах та дозволяє комфортно почуватись під час виконання завдань. Пояс штанів є досить високим та захищає нижній відділ спини від протягів. Окрім того, пояс з боків прошитий резинкою, що дозволяє максимально адаптуватись під фігуру користувача та забезпечувати зручність навіть за умов інтенсивного руху. Широкі петлі розташовані на поясі дозволяють використовувати ремінь будь-якого розміру відповідно до вимог, або ж бажання користувача.
Основна застібка штанів – якісна центральна блискавка та ґудзик.
Особливістю штанів з даного комплекту костюма  є еластичні манжети на штанинах, що забезпечують більш точну посадку, особливо якщо брати до уваги аспект росту користувача. 
Також, дизайном штанів передбачено 2 бічні внутрішньо-врізні кишені, 2 задні врізні кишені із накладними клапанами та 2 кишені в зоні стегна з накладними клапанами, що дозволяє зберігати речі в надійній безпеці.
Куртка костюма також має свої відмінні особливості, оскільки була розроблена таким чином, щоб відмінно захищати від вітру, дощу та водночас забезпечувати гарні теплові властивості.
Високий вільний комір в поєднанні разом із містким капюшоном захищають від дощу та вітру, створюючи комфортні умови для користувача. Капюшон додатково також оснащений шнурівками-фіксаторами, для забезпечення більшої герметичності  виробу та захисту. 
Застібка куртки – високоякісна центральна блискавка захищена планкою для уникнення потрапляння вітру всередину. 
Манжети куртки прошиті резинкою та забезпечують додатковий захист, окрім того, вони надійно прилягають до тіла створюючи таким чином додатковий комфорт при русі. Дизайн куртки передбачає також шість кишень, анатомічно правильного розташування, для зручного зберігання речей, а саме – дві бічні кишені розташованих трішки нижче талії та дві кишені на рукавах, які надійно захищені клапанами із ґудзиками, а також дві кишені в зоні грудей на блискавках.
Костюм спроєктований та виготовлений в оливковому кольорі, який має досить багато переваг. Оливковий колір є основним камуфляжним кольором, оскільки це природний колір для багатьох лісів та інших ландшафтів, що дозволяє військовим легше маскуватися в природному довкіллі. Окрім того, оливковий колір є досить універсальним, а отож костюм може використовуватись і для інших цілей, окрім військової сфери, як от полювання, риболовля, походи, туризм, позаяк він має гарні властивості, які теж досить цінуються у даних видах активності.