Kamok Military

Костюм штурмовий PREDATOR
540

Костюм штурмовий PREDATOR

0 in Stock
₴4200

Штурмовий костюм PREDATOR камуфляжного забарвлення є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та функціональний одяг. Складається костюм з куртки та штанів, які забезпечують максимальний комфорт та захист у будь-яких умовах

Код#
540540
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Штурмовий костюм PREDATOR камуфляжного забарвлення є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та функціональний одяг. Складається костюм з куртки та штанів, які забезпечують максимальний комфорт та захист у будь-яких умовах.
Штурмовий костюм – це спеціальний вид одягу, розроблений для використання в різних галузях, а зокрема військовими, поліцейськими та іншими представниками силових структур, а також широко поширеним такий вид одягу став і серед поціновувачів активного відпочинку, оскільки має низку особливостей, як от функціональний дизайн, захист та забезпечення  зручності. 
Основною перевагою костюма є те, що він виготовлений з тканини RipStop, яка відзначається своєю міцністю та є однією з найпопулярніших і універсальних тканин, які використовують у виробництві одягу та аксесуарів. До основних переваг використання даного матеріалу відносять його міцність, оскільки завдяки спеціальній конструкції та плетінню, тканина здатна витримувати значне навантаження, а також є стійкою до розривів. У разі появи маленької дірочки чи розриву, вони не поширюються далі, утримуючи цілісність виробу. Окрім того, матеріал костюма є досить легкий, що забезпечує комфортну посадку та не обмежує свободу рухів. RipStop має також властивість відштовхувати вологу та швидко висихає, що дозволяє створити захист для користувача за умов підвищеної вологості.
Отож, тканина RipStop (ріп-стоп) є надзвичайно функціональною та надійною тканиною, яка забезпечує довговічність, комфорт та високу якість для штурмового костюма. 
Штани костюма мають зручний крій, який дозволяє вільно рухатися, що особливо важливо під час активних дій. 
Широкий пояс не тільки захищає спину від протягів, але й забезпечує додаткову підтримку. Окрім того, у бокових частинах пояс прошитий резинкою, що дозволяє максимально підлаштуватися та адаптуватися до фігури користувача. Оснащений пояс широкими петлями для зручного використання ременя, а також дає можливість зручно закріпити додаткові аксесуари.
Основна застібка штанів – якісна центральна блискавка та ґудзик.
Еластичні манжети на штанинах забезпечують ідеальну посадку та відмінно підлаштуються до будь-якого росту, а зона під колінами – прошита резинкою, додає додатковий комфорт під час руху та захист.
Дизайном штанів передбачено 2 бічні внутрішньо-врізні кишені, 2 задні врізні кишені із накладними клапанами та 2 кишені в зоні стегна з накладними клапанами, що дозволяє забезпечити достатньо місця для зберігання необхідних речей.
Куртка костюма також має багато корисних особливостей у своєму дизайні. Куртка має високий вільний комір, який у поєднанні з капюшоном забезпечує надійний захист від вітру та опадів. Окрім того, капюшон оснащений резинками з фіксаторами для забезпечення ще більшого захисту та герметичності виробу. 
Еластичні манжети на рукавах гарантують ідеальну посадку та захищають від проникнення холодного повітря. Також, манжети такого типу є дуже зручними за умов інтенсивного навантаження, позаяк не сковують рухів. 
Застібка куртки – високоякісна центральна блискавка захищена планкою для уникнення потрапляння вітру всередину. 
Дизайн куртки передбачає також шість кишень, анатомічно правильного розташування, для зручного зберігання речей, а саме – дві бічні кишені розташованих трішки нижче талії та дві кишені на рукавах, які надійно захищені клапанами із ґудзиками, а також дві кишені в зоні грудей на блискавках.  Кишені на рукавах оснащені велкро панелями для зручного кріплення шевронів, емблем та інших розпізнавальних знаків.
Камуфляжне забарвлення представленого костюму є досить ефективним та інноваційним, позаяк дозволяє однаково добре забезпечувати маскувальні властивості за будь-якої пори року. Окрім того, він має гарну адаптивність до різних середовищ, як от ліси, гори, пустелі тощо.
З представленим штурмовим костюмом ви зможете отримати надійний захист, забезпечення функціональності й надійності під час активних дій. Окрім свого прямого призначення, він ідеально підходить для таких активностей, як мисливство, туризм, скелелазіння, полювання або зовнішні тренування.