Kamok Military

Кстюм Штурмовий MultiCam
532

Кстюм Штурмовий MultiCam

0 in Stock
₴3850

Штурмовий костюм камуфляжного забарвлення «MultiCam» - це ідеальний вибір для будь-якої ситуації, коли потрібен надійний захист і комфорт під час виконання різноманітних завдань

Код#
532532
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Штурмовий костюм камуфляжного забарвлення «MultiCam» - це ідеальний вибір для будь-якої ситуації, коли потрібен надійний захист і комфорт під час виконання різноманітних завдань. Костюм складається з бушлата та штанів, розроблених для забезпечення максимального комфорту.
Загалом, штурмовий костюм (або як ще називають – тактичний костюм) – це спеціальний одяг, що використовується військовими, поліцейськими та іншими працівниками силових структур, що займаються спеціальними операціями. Такий костюм зазвичай виготовляється зі спеціальних матеріалів, що забезпечують міцність та еластичність водночас, захист від вологи, вітру, холоду та інших чинників. Тому, представлена модель костюма виготовлена із тканини RipStop (ріп-стоп) – це щільний та високоміцний матеріал зі спеціальним плетінням, який гарантує довготривалість використання одягу, а отож є надзвичайно популярним серед виробників військового та туристичного спорядження, оскільки має також багато інших переваг та унікальних характеристик. 
Основна перевага тканини ріп-стоп полягає в її здатності до опірності на розриви та проколи.  Крім того, тканина ріп-стоп має властивості підвищеної зносостійкості, що дозволяє використовувати її для виготовлення різноманітного спорядження, що використовується в екстремальних умовах. Щодо інших характеристик, ріп-стоп має гарну повітропроникність, що дозволяє тілу «дихати», матеріал вологостійкий та швидко висихає. Також, тканина досить легка та зручна в носінні, що робить її ідеальним вибором для пошиття одягу, який потрібно носити на тривалий час.
Особливістю штанів з даного комплекту костюма  є еластичні манжети на штанинах, що забезпечують більш точну посадку, особливо якщо брати до уваги аспект росту користувача. Сам крій штанів дуже зручний, підлаштовується до фігур різних типів, забезпечує вільність у рухах та дозволяє комфортно почуватись під час виконання завдань. Основна застібка штанів – якісна центральна блискавка та ґудзик. Пояс штанів прошитий резинкою, що дозволяє максимально адаптуватись під розмір користувача. Задня частина пояса трішки збільшена, задля захисту спини від вітру та холоду. Широкі петлі розташовані на поясі дозволяють використовувати ремінь будь-якого розміру відповідно до вимог, або ж бажання користувача.Окрім того, штани мають 2 бічні внутрішньо-врізні кишені, 2 задні кишені та 2 кишені в зоні стегна з накладними клапанами, що дозволяє зберігати речі в надійній безпеці.
Щодо куртки, вона також відмінно захищає від вітру та дощу, зберігаючи гарні теплові властивості. 
Високий вільний комір в поєднанні разом із містким капюшоном захищають від дощу та вітру, створюючи комфортні умови для користувача. Капюшон додатково також оснащений шнурівками-фіксаторами, для забезпечення більшої герметичності  виробу та захисту. Застібка куртки – високоякісна центральна блискавка захищена планкою для уникнення потрапляння вітру всередину. Манжети куртки прошиті резинкою та забезпечують додатковий захист, окрім того, вони надійно прилягають до тіла створюючи таким чином додатковий комфорт при русі. Дизайн куртки передбачає також шість кишень, анатомічно правильного розташування, для зручного зберігання речей, а саме – дві бічні кишені розташованих трішки нижче талії та дві кишені на рукавах, які надійно захищені клапанами із ґудзиками, а також дві кишені в зоні грудей на блискавках.
Забарвлення костюма – сучасна камуфляжна схема MultiCam, яка розроблена спеціально для використання в різних умовах бойових дій. Складається камуфляж з декількох основних кольорів, таких як коричневий, темно-зелений, світло-зелений і пісочний. Основні переваги камуфляжу MultiCam полягають у тому, що він дозволяє однаково добре маскуватися на різному тлі, наприклад як ліс, гірська місцевість, пустелі і т.д.
Всі ці характеристики роблять костюм ідеальним вибором для будь-яких подій, які й також передбачають екстремальні умови та активне навантаження. Він забезпечить вам надійний захист та комфорт протягом всього часу використання.