Kamok Military

Військовий рюкзак HQ 50 Л Піксель
461

Військовий рюкзак HQ 50 Л Піксель

1 in Stock
₴1790

50 Л - рюкзак складається з 2 камер. Всередині основного відділення є додаткова перегородка, друге відділення всередині має кишеню з вшитою сіткою.

Код#
461461
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

ВІЙСЬКОВИЙ РЮКЗАК HQ
50 Л - рюкзак складається з 2 камер. Всередині основного відділення є додаткова перегородка, друге відділення всередині має кишеню з вшитою сіткою. Додатково в рюкзаку є 3 знімних сумки, одна з них - нирка. Виріб виготовлено з міцного водонепроникного матеріалу, стійкого до розривів і стирання. Обидві камери закриваються подвійною блискавкою, завдяки чому закривання і відкривання відбувається плавно. Блискавки закриті, тому немає ризику потрапляння води в рюкзак.
За стабільне транспортування відповідають плавне регулювання профільованих плечових лямок, нагрудний ремінь і знімний набедренний ремінь - ремінь дозволяє розвантажити хребет і плечі під час носіння рюкзака - вся вага зосереджена на стегнах. На передній частині рюкзака, а також на лямках і бічних сумках використовуються стрічки PALS, які дозволяють кріпити спорядження в системі MOLLE - це дозволяє встановити додаткові кишені.
ПОВНА РЕГУЛЮВАННЯ - бічні стінки і верхня частина рюкзака мають 2 регульовані лямки, що застібаються на пряжку - вона служить для стиснення рюкзака. Скорочення лямок рюкзака дозволяє розгладити його, наприклад, коли основне відділення практично порожнє і заповнені лише менші кишені. Регульовані ремені також можуть бути корисними для кріплення транспортного обладнання, наприклад, килимка, намету тощо.
REMOVABLE KIDNEY - рюкзак також має знімну нирку, яка монтується в систему MOLLE. 
Характеристики - малюнок: камуфляж; матеріал: нейлон / поліестер 600D; місткість: рюкзак 45 л + нирка 3,5 л; розміри (довжина / ширина / висота): 50/16 / 60см; вага набору: 1,36 кг.

Залишити відгук

Оцінка

Даша Роспаковка 01 вересня 2022, 14:16

Функціональний, зручний, легкий, стильний, приємний в користуванні і якісний рюкзак. Проконсультували класно, приїхав наступного дня. Були приємно вражені.