Kamok Military

Сумка водонепроникна 20л
432

Сумка водонепроникна 20л

1 in Stock
₴460

Водозахисна сумка виготовлена з матеріалу, який є водонепроникним і ефективно захищає цінні речі всередині сумки; виріб ідеально підійде під час дощової погоди та екстремального

Код#
432432
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Вододозахисна сумка є невід'ємним і надзвичайно практичним аксесуаром для всіх, хто любить подорожувати, займатися водними видами спорту, або ж під час різних активних занять у відкритому середовищі.
Сумка має розміри 49/55,5/37 см та об'єм 20 літрів, які дозволяють зручно розмістити усі необхідні речі, як от телефон, гаманець, одяг, різноманітне електронне обладнання та інші речі, залежно від індивідуальних потреб.
Виготовлена вона з якісного ПВХ-матеріалу, що забезпечує високу міцність та надійність в екстремальних умовах. ПВХ (полівінілхлорид) є одним з найбільш поширених полімерних матеріалів у світі завдяки своїй високій міцності, стійкості до вологи, тертя та абразії. Він має добру зносостійкість, стійкий до деформацій та добре зберігає форму.
Окрім відмінних водонепроникних властивостей, матеріал, з якого виготовлена сумка – надійно та ефективно захищає предмети всередині від пошкодження, забруднення, потрапляння піску тощо. Поверхня сумки – гладка і слизька на дотик, що гарантує легке очищення, а також відштовхування бруду.
Отож, виріб є справді міцним і забезпечує багаторазове використання протягом тривалого часу, вона ідеально підходить для відпусток, експедицій, походу в гори, поїздок у ліс чи відпочинку на воді. Також, дана модель сумки стане в нагоді й військовим, оскільки її властивості та міцність дозволять переховувати всі необхідні речі під надійним захистом, навіть за екстремальних умов.
Оригінальна застібка сумки захищає речі від випадкового випадання та вологи простим і швидким способом, а завдяки зручному кріпленню типу «клік» сумку можна прикріпити до іншого предмета. Сумка також оснащена регульованим ременем, що  забезпечує можливість налаштування відповідно до індивідуальних потреб, а отож і комфортне використання та безпроблемне транспортування.
Варто також наголосити, що дана модель сумки є дуже легкою, позаяк її вага всього 450 грамів та це дозволяє з легкістю носити її, не обтяжуючи користувача. Також, сумка складається і займає мало місця, тому її зберігання абсолютно безпроблемне.
Сумка має забарвлення чорного кольору, що надає їй стильного вигляду та практичності. Чорний колір не маркий, а отож може зберігати свій зовнішній вигляд тривалий час без потреби у частому очищенні. Також, чорний колір відмінно поєднується з іншими кольорами, а отож підійде під весь одяг гардероба.
Узагальнюючи, водонепроникна сумка буде Вашим ідеальним супутником під час активного проведення часу, або ж за інших умов, які вимагають використання такого аксесуара. Окрім того, така сумка може бути цікавою ідеєю подарунка для друзів та рідних.

Залишити відгук

Оцінка

Василь 14 лютого 2023, 13:22

Свою функцію виконує