Kamok Military

Термобілизна
499

Термобілизна

1 in Stock
₴940

Даний комплект термобілизни – це ідеальний вибір для тих, хто шукає зручність і комфорт у будь-яких умовах. Він підходить як для спеціальних подій, так і для повсякденного використання, позаяк відрізняється високою якістю та функціональністю.

Код#
499499
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Даний комплект термобілизни – це ідеальний вибір для тих, хто шукає зручність і комфорт у будь-яких умовах. Він підходить як для спеціальних подій, так і для повсякденного використання, позаяк відрізняється високою якістю та функціональністю.
Загалом, термобілизна - це термоактивний додатковий шар під одягом, який захищає від холоду і зберігає тепло. Основною перевагою термобілизни є її властивості вологовідведення, що дозволяє вбирати й виводити зайву вологу з тіла, що підвищує комфорт та забезпечує сухість в будь-яких умовах. Термобілизну можна застосовувати в різних сферах, включаючи військову, спортивну, туристичну та повсякденну.
Склад термобілизни: сегментований фліс, 90% поліестер та 10% еластан.
Варто зазначити що сегментований фліс - це вид матеріалу, який часто використовується для виготовлення теплого одягу та складається з поліестерового матеріалу, який має високу теплоізоляцію та відмінну вологовідштовхувальну властивість, що дозволяє йому захищати від холоду та вологи. Сегментований фліс має характерну конструкцію з різних шарів, або «сегментів – міні кубиків», які забезпечують максимальну теплоізоляцію та зберігають тепло біля тіла. Кожен сегмент має свою власну товщину та щільність, що дозволяє матеріалу зберігати більше повітря між ними та є ключовим фактором для збереження тепла. Окрім того, матеріал дуже легкий та м'який на дотик, що робить його дуже зручним для носіння.
Еластан, присутній у складі виробу, відіграє також важливу роль через свої властивості, а саме – його здатність розтягуватися до 500% від початкової довжини та повертатися до своєї початкової форми, ідеально підлаштовуючись таким чином до форми тіла. Також, еластан має високу стійкість до розтягування та зберігає свою форму навіть після багаторазового прання.
В комплект термобілизни входить подовжена кофта із довгими рукавами та приталені штани оливкового кольору. Дизайн представленої термобілизни передбачає вільний рукав, що дуже зручно у використанні під час активного проведення часу, оскільки не сковує рухів користувача. Низька горловина кофти дозволяє також вільно себе почувати, не створює дискомфорту та є непомітною під іншим одягом.
Отож, як зазначалось, ця термобілизна є відмінним вибором для будь-якої активної діяльності, включаючи військові операції, похідні тури, альпінізм, катання на лижах, та інші зимові види спорту. Вона прекрасно доповнює будь-який гардероб, забезпечуючи зручність та комфорт протягом усього дня і допомагає уникнути переохолодження тіла.

Залишити відгук

Оцінка

Сергей 14 лютого 2023, 13:06

Тепло та комфортно