Kamok Military

Термобілизна Камок Хакі
388

Термобілизна Камок Хакі

1 in Stock
₴850

Термобілизна Kamok кольору хакі – це незамінний елемент гардероба та найкращий вибір для людей, які шукають надійний захист від холоду та комфортний одяг для роботи, прогулянок чи активного відпочинку.

Код#
388388
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Термобілизна Kamok кольору хакі – це незамінний елемент гардероба та найкращий вибір для людей, які шукають надійний захист від холоду та комфортний одяг для роботи, прогулянок чи активного відпочинку.
Загалом, термобілизна - це термоактивний додатковий шар під одягом, який захищає від холоду і зберігає тепло. Основною перевагою термобілизни є її властивості вологовідведення, що дозволяє вбирати й виводити зайву вологу з тіла, що підвищує комфорт та забезпечує сухість в будь-яких умовах. Термобілизну можна застосовувати в різних сферах, включаючи військову, спортивну, туристичну та повсякденну.
Даний комплект термобілизни складається з поліестеру та еластану.
Еластан, присутній у складі виробу, відіграє важливу роль через свої властивості, а саме – його здатність розтягуватися до 500% від початкової довжини та повертатися до своєї початкової форми, ідеально підлаштовуючись таким чином до форми тіла. Також, еластан має високу стійкість до розтягування та зберігає свою форму навіть після багаторазового прання. Щодо поліестеру, варто зазначити що даний матеріал має низку переваг, однією з яких є міцність. Тканини з поліестеру мають високу міцність на розриви та зносостійкість, що робить їх ідеальними для виробництва одягу, який буде використовуватись протягом тривалого часу. Окрім того, тканини з поліестеру є гіпоалергенні, дуже легкі, що забезпечує комфорт під час тривалого використання, тканина стійка до деформацій, також їй притаманні характеристики вологовідштовхування. Тканина досить легка у догляді та швидко висихає після прання.
В комплект термобілизни входить подовжена кофта із довгими рукавами та приталені штани універсально кольору хакі. Дана модель термобілизни передбачає еластичні манжети на рукавах, що допомагає підтримувати оптимальну температуру тіла та запобігає затіканню холодного повітря, а також достосується до розміру зап'ястя користувача. Низька горловина кофти дозволяє також вільно себе почувати, не створює дискомфорту та є непомітною під іншим одягом. Також, комплект спроектовано та пошито таким чином, що він має максимальну еластичність в необхідних зонах та дозволяє вам вільно рухатися та забезпечує комфорт при будь-якій фізичній активності.
Колір хакі, в якому пошито представлений комплект термобілизни - це теплий, нейтральний та захисний колір, який має низку переваг у використанні. Колір хакі є досить нейтральний і може добре підходити до більшості інших кольорів одягу, він не маркий та має властивість довше зберігати охайний вигляд. В зоні грудей, з лівого боку, також видніється назва бренду Kamok, що гармонійно доповнює стильний вигляд речі.
Отож, як зазначалось, ця термобілизна є відмінним вибором для будь-якої активної діяльності, включаючи військові операції, похідні тури, альпінізм, катання на лижах, та інші зимові види спорту. Вона прекрасно доповнює будь-який гардероб, забезпечуючи зручність та комфорт протягом усього дня і допомагає уникнути переохолодження тіла.

Залишити відгук

Оцінка

Виктор 16 жовтня 2021, 23:53

Стильно та модно
тепла та комфортна