Kamok Military

Cорочка UBACS Multicam gen-2
531

Cорочка UBACS Multicam gen-2

0 in Stock
₴1210

Тактична сорочка UBACS із камуфляжним забарвленням Multicam виконана із легкого та водночас високоякісного і міцного матеріалу.

Код#
531531
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Тактична сорочка UBACS із камуфляжним забарвленням Multicam виконана із легкого та водночас високоякісного і міцного матеріалу.
UBACS (англ. "Under Body Armour Combat Shirt") - це військова тактична сорочка, яка розроблена спеціально для носіння під бронежилетом, для використання під час бойових навчань, або ж виконання різних бойових завдань та яка захищає як від різних погодних умов, так і від фізичних ушкоджень. UBACS зазвичай використовується у військових структурах як основна внутрішня частина одягу бійця.
Зазвичай, сорочки такого типу виготовляють з тонкої та дихаючої тканини, яка забезпечує зручність і комфорт при носінні. Тканина виробу також є надзвичайно зносостійка та високоміцна, а крій сорочки підібраний таким чином, щоб навантаження на шви було мінімальним, що забезпечує довготривалість служби виробу. Рукава сорочки виготовлені із суміші матеріалів стійких до розривів та стирання, що надзвичайно важливо за умов інтенсивного навантаження.
Варто зауважити, що дана сорочка підходить також і для цивільних осіб, які надають перевагу активним видам відпочинку, туризму, кемпінгу тощо, так як сорочка не сковує рухи та дуже комфортна у використанні. Сорочка UBACS з легкої тканини дозволить зберігати приємний температурний режим, а також забезпечить відмінну вентиляцію.
Продумана конструкція сорочки передбачає високий комір, який захистить від вітру, протягу та пилу. Окрім цього, комір можна регулювати відповідно до вподобань користувача та погодніх умов. Манжети сорочки регулюються липкою стрічкою для зручного підлаштування розміру в залежності від необхідних умов використання. На рукавах розміщені місткі кишені для зберігання потрібних речей, таких як документи, телефон, ключі тощо. Велкро панелі для кріплення шевронів та емблем, теж передбачені дизайном сорочки та є розміщені на кишенях.
Вона має простий, але стильний дизайн та доступна в камуфляжному виконанні Multicam, що дозволить Вам залишатися непомітним у військовому положенні, тому що камуфляж Multicam відрізняється своєю багатошаровістю та деталізацією. Кожен шар камуфляжу має свій власний відтінок, що допомагає підлаштуватись до різних природніх середовищ.
Отож, купуючи сорочку UBACS, Ви отримуєте універсальний, комфортний та надійний виріб високої якості за доступну ціну.