Kamok Military

Гольф Піксель ММ16
480

Гольф Піксель ММ16

1 in Stock
₴430

Гольф з низькою горловиною, який виготовлений з високоякісної бавовняної тканини та створений для максимального комфорту і функціональності.

Код#
480480
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

 Гольф з низькою горловиною, який виготовлений з високоякісної бавовняної тканини та створений для максимального комфорту і функціональності.

Дана модель гольфу - ідеальний вибір для осіб, які цінують якість та комфорт. Бавовна - це одна з найпоширеніших тканин, яку використовують в текстильній промисловості. Вона виготовляється з волокон рослини бавовни, та характеризується як «дихаюча» тканина, тому що дозволяє повітрю проникати крізь неї, тим самим забезпечуючи вентиляцію і комфорт у використанні при умовах інтенсивного навантаження. Тож ви будете почувати себе комфортно та свіжо протягом усього дня. Окрім того, бавовна характеризується зносостійкістю, вона здатна витримувати високу температуру та надмірне навантаження, не втрачаючи своїх якостей, бавовна дуже приємна на дотик, не деформується, є гіпоалергенною, що робить її особливо популярною серед людей з чутливою шкірою.
Окрім чудових властивостей самої тканини, особливою рисою цього гольфу є його крій та стиль. Крій гольфу є класичним, прямим, що дозволяє достосуватись до фігури, а також не сковує рухів. Він також має довгі рукава, манжети якого є еластичним, що дозволяє пристосовуватися до будь-якої форми зап‘ястя. Все це забезпечує зручність та максимальну свободу рухів, що є дуже важливим, наприклад, для військових, які зазвичай знаходяться в складних умовах. Також, варто звернути увагу на низьку горловину гольфу, тому що це робить виріб більш функціональним. Низька горловина гольфу не обмежує рухів шиї, що є більш зручним при активних заняттях, також такий гольф є досить універсальним, оскільки його можна носити як самостійний предмет одягу в теплішу пору, так і одягати його під інший одяг у більш холодну пору року.
Камуфляж гольфу - ММ 14 «Український піксель», який є ідеальним для військових, оскільки дозволяє добре злитися з оточенням та не привертати зайвої уваги.
Підсумовуючи, можна прийти до висновку, що дана модель гольфу створена для людей, які цінують комфорт та практичність. Завдяки його зручності та якісному пошитті, ви зможете зосередитися на власних справах та не звертати уваги на неприємні відчуття, які можуть виникнути від невідповідного одягу.

Залишити відгук

Оцінка

Василь 09 вересня 2022, 16:53

Хороша якість