Kamok Military

Кофта HUNTER Pixel
511

Кофта HUNTER Pixel

1 in Stock
₴1550

Зручна кофта HUNTER, розроблена за новітніми технологіями, спеціально як для військових, так і цивільних осіб для активного проведення часу. Дві найголовніші якості кофти - зручність та теплозбереження.

Код#
511511
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Зручна кофта HUNTER, розроблена за новітніми технологіями, спеціально як для військових, так і цивільних осіб для активного проведення часу. Дві найголовніші якості кофти - зручність та теплозбереження.
Кофта HUNTER розроблена в камуфляжному забарвленні «Український піксель».
Розмірний ряд коливається від 46 до 60 розміру.
Виготовлена з високоякісного матеріалу, ця кофта забезпечує комфорт та зручність протягом тривалого часу використання. Фліс, основний матеріал виробу, є дуже практичним, теплим та м'яким матеріалом, який використовується для виготовлення одягу з високими теплоізоляційними властивостями. Окрім того, фліс має маленьку вагу та не обтяжує тіло, вироби з флісу дуже зручні, приємні на дотик, вони легкі у догляді і надзвичайно стійкі до зносу, що гарантує довготривалість речі навіть при активному використанні. Торс кофти виготовлений з плащової тканини та утеплений матеріалом THERMOLOFT. Кожен з матеріалів насправді відіграє свою роль у функціональності виробу, позаяк, плащова тканина створює вологовідштовхуючий шар, а також захищає від вітру і робить будь-які капризи погоди незначними. Утеплювач THERMOLOFT - унікальний тонкий матеріал, який є майже невагомим і створює додатковий комфорт під час руху, хоча відповідно до своїх властивостей є надзвичайно теплим та дуже часто його використовують для виробів, які призначені спеціально для низьких температур.
Крій даної моделі кофти прямий та гарно підлаштовується до різних типів фігур, що надає користувачу кофти HUNTER дуже брутальний і мужній вигляд. Високий комір забезпечує захист від холодного вітру та протягів. Головна застібка светра - якісна центральна блискавка оливкового забарвлення, яка також допомагає регулювати рівень герметичності відповідно до погодних умов та побажань користувача. Манжети светра - вільні, що дуже комфортно та зручно під час інтенсивних навантажень. Модель светра передбачає наявність кишень, а саме - дві бокові кишені, анатомічно правильних у розташуванні, щоб забезпечити комфортне та безпечне зберігання різноманітних необхідних речей і також одну кишеню в зоні грудей. Всі кишені замикаються на блискавки.
Кофта буде доречною для одягання в походи, на риболовлю, на полювання, а також займатися спортивним орієнтуванням в лісі. Окрім того, кофта чудово підходить військовим. Річ у тому, що матеріали з яких вона виготовлена, дозволяють тілу дихати й не затримувати піт під одягом, який обов'язково і рясно виділяється при активному і швидкому русі. В свою ж чергу камуфляж «Український піксель» забезпечує чудові маскувальні властивості, так як він має свої особливі кольори і характеристики та був розроблений спеціально для використання українськими військовими. Камуфляж чудово проявляє себе на різних типах території, включаючи ліси, поля, гірські масиви і міські умови. Основні характеристики українського пікселя включають в себе використання кольорів, що добре маскуються в різних умовах освітлення, а також формування геометричних фігур, які допомагають змішуватися з навколишнім середовищем. Кольорова гамма містить відтінки зеленого, коричневого, сірого та чорного кольорів. Основні переваги українського пікселя полягають у тому, що він є досить ефективним у камуфляжі та забезпечує високий рівень маскування.

Залишити відгук

Оцінка

Юрій 22 лютого 2023, 13:16

Супер