Kamok Military

Сорочка UBACS MM14
534

Сорочка UBACS MM14

1 in Stock
₴1210

Тактична сорочка UBACS із камуфляжним забарвленням «Український піксель» виконана із легкого та водночас високоякісного і міцного матеріалу, для створення надійного захисту та комфорту користувача.

Код#
534534
Країна
Україна
Доставка
Нова Пошта, Укр Пошта

Швидке замовлення

Тактична сорочка UBACS із камуфляжним забарвленням «Український піксель» виконана із легкого та водночас високоякісного і міцного матеріалу, для створення надійного захисту та комфорту користувача.
UBACS (англ. "Under Body Armour Combat Shirt") – це військова тактична сорочка, яка розроблена спеціально для носіння під бронежилетом, для використання під час бойових навчань, або ж виконання різних бойових завдань та яка захищає як від різних погодних умов, так і від фізичних ушкоджень. UBACS зазвичай використовується у військових структурах як основна внутрішня частина одягу бійця.
Зазвичай, сорочки такого типу виготовляють з тонкої та повітропроникної тканини, яка забезпечує зручність і комфорт при носінні. Тканина виробу також є надзвичайно зносостійка та високоміцна, а крій сорочки підібраний таким чином, щоб навантаження на шви було мінімальним, що забезпечує довготривалість служби виробу. 
Рукава сорочки виготовлені із суміші матеріалів стійких до розривів та стирання, а також спеціального плетіння, що надзвичайно важливо за умов інтенсивного навантаження. 
Варто зауважити, що дана сорочка підходить також і для цивільних осіб, які надають перевагу активним видам відпочинку, туризму, кемпінгу тощо, оскільки сорочка не сковує рухи та дуже комфортна у використанні. Сорочка UBACS з легкої тканини дозволить зберігати приємний температурний режим, а також забезпечить відмінну вентиляцію.
Продумана конструкція сорочки передбачає високий комір, який захистить від вітру, протягу та пилу. Окрім цього, комір можна регулювати відповідно до вподобань користувача та погодних умов за допомогою блискавки. Також, блискавка захищена клапаном у верхній частині, що підвищує комфорт під час використання сорочки й захищає саму блискавку від пошкоджень. Манжети сорочки регулюються липкою стрічкою для зручного підлаштування розміру в залежності від необхідних умов використання. На рукавах розміщені місткі кишені для зберігання потрібних речей, таких як документи, телефон, ключі тощо. Велкро панелі для кріплення шевронів та емблем, теж передбачені дизайном сорочки та є розміщені на кишенях.
Рукава та комір сорочки UBACS виконані у камуфляжному забарвленні «Український піксель», основна частина – кольору хакі. Таке поєднання різних матеріалів та кольорів дозволяє створити міцний та витривалий виріб, який водночас є досить стильним та підкреслює всі переваги фігури. Щодо камуфляжного забарвлення, варто зазначити що дана схема була розроблена спеціально для застосування українськими військовими та дозволяє ефективно маскуватися у різному природному довкіллі на території України.
Отож, купуючи сорочку UBACS, Ви отримуєте універсальний, комфортний та надійний виріб високої якості за доступну ціну.

Залишити відгук

Оцінка

Роман 25 квітня 2023, 15:17

56 розмір прийшов замалий розмірна сітка в нестандарт